Deci, ceea ce urmează este o traducere automată a postului anterior "Box 1", realizată de Google translator.
Dixtraţi-vă:
Caseta 1
Acesta poate fi un pas mic pentru omenire, dar cu siguranţă un mare pas pentru noi: am trimis prin e-mail de la prima caseta de California.
Am fost scris într-un post mai devreme, că suntem pe cale de a muta, până la coasta occidentală a SUA în ianuarie 2009. În ziua de vin este destul de rapid, asa ca am inceput de ambalare. Să sperăm că nu va fi prea multe cutii, de când l-am lăsa noastre de mobila si toate lucrurile în apartament din Amsterdam.
Oricum, TNT Post - (în limba olandeză de servicii poştale) taxele de 54.95 de Euro pentru o economie de transport în America de până la un maxim de 20 de kg. Parcelă de până se termină pe o navă şi estimările de la TNT Post ajungă în 4-6 săptămâni. Voi blog despre durata efectiva atunci când / dacă sosesc. Nu jinxing!![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_u5jJODtC5ZtUQq0DHkCwCvcvnIqd0CBkYUuBGu2CbBUPpvAg8Ghi3MnDIZ7uF0hIpI3Wx9Eaigd_o3XxdK5TiSvCDL2IBd3pPS=s0-d)
Am fost scris într-un post mai devreme, că suntem pe cale de a muta, până la coasta occidentală a SUA în ianuarie 2009. În ziua de vin este destul de rapid, asa ca am inceput de ambalare. Să sperăm că nu va fi prea multe cutii, de când l-am lăsa noastre de mobila si toate lucrurile în apartament din Amsterdam.
Oricum, TNT Post - (în limba olandeză de servicii poştale) taxele de 54.95 de Euro pentru o economie de transport în America de până la un maxim de 20 de kg. Parcelă de până se termină pe o navă şi estimările de la TNT Post ajungă în 4-6 săptămâni. Voi blog despre durata efectiva atunci când / dacă sosesc. Nu jinxing!
No comments:
Post a Comment